TEDAR Sohbet Toplantısının Ocak Ayı Konuğu Multinet’in Ceo’su Yusuf Ziya Gündüz Oldu

tedar

TEDAR sohbet toplantılarının Ocak ayı buluşması Bosch Genel Müdürlük binası toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıya Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş.’nin CEO’su Yusuf Ziya Gündüz “Akıllı Çözümler” sunumuyla katıldı.

Konuşmasına satınalma alanının bir iş kolu ve önemli bir fonksiyon olmasına rağmen Türkiye’de ihmal edildiğini belirterek başlayan Yusuf Ziya Gündüz, bu alanın şirketlerin stratejik gelişiminde önemli bir mihenk taşı niteliğinde olduğundan bu konuda farkındalık yaratılması konusunda TEDAR’a çok iş düştüğünün altını çizdi.

Multinet’in kurum ve kuruluşlara, çalışanlarına ve bireylere sunduğu akılcı çözümlere de değinen Gündüz, Multinet’i fayda sağlayan bir teknoloji şirketi haline dönüştürdüklerini ifade etti. “Şirket çalışanlarının tüm masraflarını elektronik sisteme bağlayarak bir kartla hayatlarını sürdürmesini sağlayabilir miyiz” sorusundan yola çıkarak kendilerine bir vizyon yarattıklarını vurgulayan Gündüz konuyla ilgili şu şekilde konuştu: “Multinet olarak değer yaratan” çözümler sunmaya çalışıyoruz. Farklılık yaratmanız için karşınızdakine farklı bir fayda sunmanız gerekiyor. Uzunca süre çalışmalarımız sonucunda altyapılarımızı oluşturduk ve sistemlerimizi kurduk. Hatta bir “Ortak Satınalma Platformu” satın aldık. Büyük ölçekte yaptığımız tedarikleri buradan gerçekleştiriyoruz. Sağladığımız faydayı da yine paydaşlarımıza sunarak ortak değer yaratıyoruz. Onların memnuniyeti bizim birinci önceliğimiz. ”

Gündüz, sunumun ardından soruları yanıtladı ve TEDAR’a teşekkürlerini sunarak konuşmasını sonlandırdı.

Bir Cevap Yazın